Zima nie taka zimna jak mogłoby się wydawać
Zima nie taka zimna jak mogłoby się wydawać

Początek listopada to okres, w którym zaczyna się powszechne narzekanie na otaczające nas warunki pogodowe. Słońce coraz rzadziej wychodzi zza chmur, dni stają się krótsze, zaczyna padać deszcz, który czasem łączy się ze śniegiem, a ponad to wieje. Marka Gatta wyszła naprzeciw największym zmarzluchom i swoją podstawową ofertę bieliźnianą wzbogaciła o dział Gatta Active.

Co to jest?

Sama nazwa może delikatnie sugerować odpowiedź, gdyż oferta ta skierowana jest dla osób aktywnych fizycznie ale nie tylko. Bielizna termiczna generalnie jest wykorzystywana podczas uprawiania sportów zimowych, takich jak narty, snowboard czy jazda na łyżwach, jednak ma ona swoje drugie zastosowanie, o którym mowa będzie później. Gatta Active to produkty wykonane z niezwykłą dbałością o detale, które tworzą ciekawy efekt końcowy. Przede wszystkim jest to skuteczna izolacja termiczna, która jest niezbędna podczas uprawiania sportów w niskich temperaturach. Bielizna ta idealnie przylega do ciała tworząc efekt drugiej skóry. Jeśli jest odpowiednio dobrana, nie powinno odczuwać się jej na ciele. Ze względy na doskonałe proporcje użytych materiałów podczas jej tworzenia. Potrafi wyregulować wilgotność i temperaturę ciała, dzięki czemu nie odczuwa się uczucia dyskomfortu nawet podczas wzmożonego wysiłku fizycznego. Znaczy to mniej więcej tyle, że jeżdżąc cały dzień na nartach w bieliźnie Gatta Active nie jest się narażonym na wzmożoną potliwość, jak również nie odczuwa się chłodu.

Zastosowanie numer dwa, czyli alternatywa dla osób mniej aktywnych

Bielizna termiczna nie jest przeznaczona tylko dla sportsmanów. Mnóstwo ludzi w okresie jesienno-zimowym zakłada t-shirt albo legginsy termiczne pod zwykłe ubranie, ponieważ jak nic innego potrafi ona ogrzać ciało. Tą technikę stosują przede wszystkim osoby niezmotoryzowane, które skazane są na piesze wędrówki i czekanie na autobus przez długi czas bez ruchu. Projektanci serii Gatta Active zadbali o to, aby noszenie jej było dyskretne i niewidoczne dla innych ludzi, ponieważ komfort, styl i wygoda to podstawowa, którą marka oferuje swoim klientkom. Potrafi dostosować się do różnych warunków pogodowych i zakładanych strojów. Jej główną zaletą jest to, że jest rozciągliwa i odporna na działania mechaniczne. Osoby o wrażliwej skórze zdecydowanie doceniają fakt, że Gatta Active należy do bielizny delikatnej i nieinwazyjnej, czyli chroni ciało przed zewnętrznymi zagrożeniami ,takimi jak bakterie czy grzyby (jest bakteriostatyczna i antygrzybicza).

Jak ją wybrać?

Dla pań, które ponad wszystko cenią sobie dyskrecję, Gatta Active posiada bogaty wybór asortymentu, w którym każdy może znaleźć propozycję dla siebie. Większość modeli zaprojektowanych w tej serii posiada długie rękawy i nogawki, które zapewniają optymalne utrzymanie ciepła ciała. Główną funkcją bielizny termoaktywnej jest utrzymanie odpowiedniej temperatury ciała, niemniej jednak projektanci współpracujący z marką Gatta zadbali o to, aby każda z pań nosząca ich produkty mogła poczuć się kobieco. Wszystkie dostępne legginsy z serii Gatta Active potrafią w fantastyczny sposób uwydatnić kobiece atuty i delikatnie przysłonić niedoskonałości. Wyszczuplają nogi i podnoszą pośladki. Można je dostać we wszystkich sklepach stacjonarnych Gatta i na www.gatta.pl . We wszystkich punktach sprzedaży można spotkać się z bogatym wyborem rozmiarów, wzorów i kolorów, ponieważ nawet, jeśli Gatta Active ma być przede wszystkim funkcjonalna i teoretycznie jej nie widać, nie znaczy to, że nie może być ona zgrabna i po prostu kobieca.