Efektowna i funkcjonalna odzież medyczna

odzież medycznaOdzież dla personelu szpitala czy przychodni najczęściej przywołuje skojarzenia mało atrakcyjnych wizualnie ubrań, nie mających nic wspólnego z oryginalnym designem. Noszone z konieczności i bez przyjemności... Warto jednak uświadomić sobie, że jest to wyłącznie stereotypowy pogląd, albowiem współczesna garderoba może nas zaskoczyć. Kolorowe spodenki , dopasowane sukienki medyczne i kobiece żakiety – współczesna odzież może zachwycać. I to nie tylko walorami estetycznymi, ale również funkcjonalnymi.

Żakiet podkreśli zamiłowanie do eleganckiego wyglądu

Odpowiednio skrojona marynarka, dopasowana do kobiecej sylwetki, podkreśli wszystkie jej atuty. Wzbogacona wygodnymi kieszonkami na przedmioty codziennego użytku oraz zapinana na napy będzie wygodnym elementem szpitalnego stroju. Dostępna zarówno w klasycznych kolorach, jak i bardziej intensywnych tonacjach, przełamując obiegowe przekonanie o jakoby nudnej odzieży dla lekarzy i pielęgniarek. Nie brakuje również modeli starannie wykończonych, dodatkowo ozdobionych pod szyją łezką z delikatnymi bocznymi wcięciami, które podkreślą atuty kobiecego ciała.

Spodenki medyczne

Jeśli regulamin na to pozwala, w miejscu klasycznych spodni, sukienki czy spódniczki, możemy zdecydować się na rybaczki. To propozycja, która zjednuje największą popularność w okresie letnim. Zapinane na zamek i guziki, wzbogacone kieszonkami, zaś na spodzie nogawki sznurkiem służącym jako ściągacz. Tak zaprojektowana konstrukcja tychże spodenek medycznych zapewni komfort i wygodę podczas gorących dni. Długość „za kolano” pozwoli zachować schludny i profesjonalny wygląd. Możliwość wyboru spośród kilku dostępnych kolorów umożliwi dokładne zindywidualizowanie osobistych potrzeb pod kątem gustu i aktualnych nowości modowych. Połączenie elany i bawełny jest nie tylko miłe i przyjemne w dotyku, ale również chroni przed nadmiernym gnieceniem, nie zbiegając się w praniu.

Sukienki, ach te sukienki...

Jeśli jednak spodenki medyczne z jakiś przyczyn nie stanowią dla nas interesującej propozycji, bogata oferta sukienek stoi przed nami otworem. Ich modele daleko odbiegają od nudnych, służbowych uniformów, podkreślając atuty kobiecego ciała. Jako przykład może stanowi fason utrzymany w dwóch kontrastujących kolorach, przedzielonych w środkowej części gustownym zamkiem. Takie połączenie jest nie tylko szalenie modne, ale również komfortowe w codziennym użytkowaniu. Dostępne w wielu interesujących kolorach, które przypadną do gustu każdej, nawet najbardziej wymagającej kobiecie.