Sportowa elegancja w nowoczesnym wydaniu

Coraz więcej mężczyzn lubi bawić się modą i robi to bardzo skutecznie. Nikogo nie dziwi już koszulka polo Ralph Lauren w kolorze różowym połączona z klasycznymi jeansami i białymi sneakersami. W sklepach z modą męską można też znaleźć coraz więcej ciekawych i bardzo kolorowych wzorów. Obecnie modne są na przykład koszule z dużym wzorem kwiatowym i motywami roślinnymi. Taki element garderoby powinien znaleźć się w każdej męskiej szafie. Oczywiście, wiele zależy od tego, w jakim miejscu zostanie wykorzystana dana stylizacja.

Strój do pracy i na co dzień

Koszulka polo Ralph LaurenW większości miejsc pracy nie ma ścisłego dress code’u jednak obowiązuje tak zwana sportowa elegancja. W takiej sytuacji idealnie sprawdza się koszulka polo Ralph Lauren połączona z granatowymi jeansami lub spodniami z innego materiału. Taka koszulka posiada kołnierzyk, dzięki czemu można powiedzieć, że jest znacznie bardziej elegancka niż zwykły t-shirt. Jeśli dodatkową połączymy taką koszulkę polo Ralph Lauren ze sportową marynarką, w takim stroju w miejscu pracy może pojawić się nawet szef i przełożony.

Jeżeli firma nie wymaga od pracowników noszenia mundurków lub nie nakłada obowiązku doboru odzieży w konkretnym kolorze i fasonie, warto pobawić się nieco modą i sprawić, że nawet sportowa elegancja stanie się ciekawa. Warto wybrać na przykład koszulkę polo Ralph Lauren w intensywnym kolorze lub z ciekawym wzorem. Taka koszulka jest znacznie lepszym wyborem niż koszula z krótkim rękawem, ponieważ człowiek nie poci się w niej tak mocno. Jest to zasługa wykorzystania przez projektanta najwyższej jakości materiałów.

Uzupełnienie stroju casualowego

Wielu mężczyzn ubiera się w taki sposób nie tylko do pracy, ale również na co dzień. Wynika to z tego, że chcą wyglądać schludnie i w miarę elegancko, ale czuć się również swobodnie. Niewątpliwie, bawełniana koszulka polo Ralph Lauren daje im taki komfort.

Oczywiście, strój w stylu sportowej elegancji warto jest dopełnić odpowiednimi dodatkami. Przede wszystkim, sprawdzają się skórzane buty lub te w wydaniu nieco bardziej sportowym. Poza tym, warto dopasować również odpowiedni pasek do spodni i marynarkę. Najlepiej zdecydować się na marynarkę lepszej klasy, ponieważ można ją później wykorzystać do wielu stylizacji i na pewno jej jakość będzie wysoka. Najlepiej, aby elegancki mężczyzna posiadał również zegarek, który podkreśli jego status społeczny. Wielu panów decyduje się również na dodatek modnych okularów przeciwsłonecznych. Można pomyśleć też o kapeluszu lub czapce, która będzie dobrze pasowała do stroju.