Profesjonalne kosmetyki Larens dla wymagających

Pielęgnacyjne kosmetyki Larens skierowane są do wszystkich, którzy pragną mieć piękną, zdrową i gładką cerę oraz cenią sobie skuteczne i nowoczesne produkty. Co istotne, Larens to nasza rodzima, polska marka, która do produkcji swoich kosmetyków wykorzystuje wysokiej jakości, naturalne składniki. Z dostępnych w ofercie marki produktów można ułożyć cały zestaw pielęgnacyjny do każdego typu cery – tłustej, mieszanej, suchej, dojrzałej, wrażliwej oraz trądzikowej. Czym jeszcze wyróżniają się profesjonalne kosmetyki Larens?

Unikatowa moc naturalnych peptydów

Produkty marki Larens powstają przy udziale specjalistów kosmetologów i dermatologów. Są rezultatem wieloletnich badań, które pozwoliły stworzyć unikatowe formuły kosmetyków wykazujących wyjątkową skuteczność. Profesor Andrzej Frydrychowski, który opracował skład kosmetyków Larens, to wybitny naukowiec, mający na swoim koncie liczne wyróżnienia w świecie kosmetologii. Efektywność produktów tej marki w dużej mierze wynika z wykorzystania naturalnych peptydów kolagenu rybiego. Uzyskiwany jest ze skór ryb wyselekcjonowanych gatunków, pozwalających uzyskać drogocenne oligopeptydy i polipeptydy. Kosmetyki Larens wyróżniają się spośród innych produktów do pielęgnacji wyjątkowo wysoką zawartością tych składników, które znane są ze swojego doskonałego działania na cerę. Oprócz peptydów w ich składzie znajdują się też witaminy, ekstrakty roślinne, oleje oraz kwas hialuronowy. Z kosmetyków Larens szczególnie zadowolone są osoby, które oczekują działania anti-aging. Świetnie sprawdzają się również u kobiet i mężczyzn, którym zależy na ujędrnieniu skóry, oczyszczeniu jej, nawilżeniu i wyraźnym odświeżeniu.

Profesjonalne kosmetyki Larens dla wymagającychKosmetyki do każdego etapu pielęgnacji cery

W ofercie marki Larens można znaleźć szereg uniwersalnych produktów, które są niezbędne w codziennej pielęgnacji cery. Producent poleca stosować trzyfazowy zabieg pielęgnacyjny, tuż po dokładnym oczyszczeniu skóry. W pierwszej kolejności należy nałożyć na twarz specjalne serum. Następnie zaaplikować na cerę preparat żelowy. Ostatnim etapem jest wmasowanie kremu, zaczynając od okolic oczu, a kończąc na obrzeżach twarzy. Tak przygotowana cera może zregenerować się w ciągu nocy i dokładnie wchłonąć wszystkie składniki odżywcze. Kosmetyki Larens mogą stanowić bezpieczną i naturalną alternatywę dla drogich i często inwazyjnych zabiegów medycyny estetycznej lub botoksu. Po niedługim okresie regularnego stosowania można zauważyć znaczną różnicę w wyglądzie cery, a wszystko to za sprawą unikatowych składników aktywnych o potwierdzonym naukowo działaniu.