Kangol - jakość i wieloletnie uznanie

Jeśli poszukujesz nakrycia głowy, cechującego się wytrzymałością i jakością materiałów - koniecznie sięgnij po produkty najlepszych marek. Obecnie czapki z daszkiem, berety i kaszkiety są dodatkiem koniecznym. Zapoznaj się z najnowszymi trendami i propozycjami uznanych projektantów.

Nakrycia głowy - najnowsze trendy

Dominujący trend modowy to obecnie kontrastowe połączenia. Bardzo ważną rolę odgrywają nakrycia głowy znanych marek. Jakościowa, oznaczona logo czapka z daszkiem, może być dodatkiem do eleganckiego płaszcza, marynarki, materiałowej spódnicy czy spodni. Kaszkiet sportowy lub w stylu casual może stanowić uzupełnienie stylizacji luźnej lub oficjalnej. Na topie są też berety, a im bardziej oryginalne jest nakrycie głowy, tym lepiej. Ważna jest jednak jakość, a nie każda czapka będzie odebrana jako dodatek stylowy. Dlatego warto sięgać po propozycje uznanych marek, takich jak Kangol. Kangol to firma o 75 - letniej tradycji w projektowaniu i produkcji czapek. Produkty tej marki cenione są przez gwiazdy sportu, muzyki i mody. Jakie propozycje przygotowała marka Kangol w tym roku?

Markowe czapki, berety i kaszkiety

mężczyzna

Wśród produktów renomowanej marki Kangol, znajdziemy na przykład: kaszkiety w stylu sportowym - tradycyjny fason kaszkietu połączony z siateczkowym wykończeniem i sportowym wzornictwem, jakościowe kapelusze w stylu lat 80-tych i 90-tych, klasyczne kaszkiety z dzianiny wyróżniające się intensywną kolorystyką, wełniane berety dla kobiet i mężczyzn. Produkty tej firmy wyróżniają się również jakością materiałów. Dostępne są czapki dzianinowe, bawełniane, z dodatkiem włókna bambusowego, wełniane, z dodatkiem lnu. Kolekcje kategoryzowane są również pod względem stylistyki: sportowej, streetwear i klasycznej. Marka Kangol to połączenie klasyki, stylu hip-hopowego oraz mody sportowej. Najnowsze trendy pozwalają na użycie takich dodatków w zestawieniu ze stylizacjami luźnymi, eleganckimi i glamour. Dotyczy to zarówno kobiet, jak też mężczyzn. Sportowa lub klasyczna czapka dobrej marki to w tym sezonie dodatek wręcz pożądany - niezależnie od pogody!