Hobby połączone z zarobkowaniem

Dziś kiedy przypominam sobie tamte czasy, kiedy to obie z mamą spędzałyśmy sporo czasu przy maszynie do szycia, to aż łezka kręci mi się w oku. Wyglądało to właściwie tak, że mama próbowała coś uszyć, a ja głównie zajmowałam się przeszkadzaniem jej. Pamiętam nasze wspólne zakupy do sklepów z tkaninami. Mama zawsze sugerowała się tym, co ja powiem. Bardzo dokładnie pamiętam ten dzień kiedy zafascynowałyśmy się pewnym słonecznym, lekko błyszczącym, satynowym materiałem. Był cudowny. Nigdy wcześniej nie widziałyśmy czegoś podobnego. W ten sposób powstały jedne z pierwszych, zaprojektowanych przez mamę spódniczek dla dzieci. Wszystkie sprzedałam na bazarze w jeden dzień. Rozeszły się jak świeże bułeczki. Hitem były też projektowane przez mamę spódnicospodnie dla dziewczynek i kobiet. W ten sposób dorabiałyśmy wówczas do rodzinnego budżetu i spędzałyśmy ze sobą niezapomniane chwile w sposób niezwykle kreatywny. Mama nie lubiła się zajmować sprzedażą, za to mnie w ogóle to nie przeszkadzało. Po dziś dzień bardzo lubię bezpośrednią sprzedaż i kontakty z ludźmi z tym związane.

Pierwsze kroki

W tamtych to właśnie czasach powstała pierwsza uszyta przeze mnie niemowlęca sukienka. Sporo wspomagałam się co prawda przy tym gotowymi projektami, ale jednocześnie byłam z siebie dumna. Pamiętam też dokładnie surowy osąd mamy, która bezproblemowo wskazała mi wszystkie niedoskonałości mojego pierwszego produktu. Pomimo tego, sukienkę sprzedałam już następnego dnia.

Business - pasja

Szycie ubrań

to dziś dla mnie business, dzięki któremu utrzymuję moją rodzinę. Tak jak kiedyś moja mama, specjalizuję się w szyciu spódnic i sukienek damskich oraz dziewczęcych. Prowadzimy ten business razem z moimi dwiema córkami.  Codziennie pracujemy nad nowymi projektami i poszukujemy oryginalnych i inspirujących materiałów na rynkach krajowych i zagranicznych. Nasze produkty obecnie sprzedajemy głównie poprzez sklep internetowy, ale myślimy o zainwestowaniu z czasem w nasz pierwszy sklep stacjonarny. Tym, co szczególnie charakteryzuje naszą firmę jest także szycie ubrań na miarę, zgodnie z dokładnymi wytycznymi klienta. Do każdego zamówienia podchodzimy w sposób indywidualny, bierzemy pod uwagę wszystkie wymagania klienta i dokładamy wszelkich starań, by nasz produkt pełnił standardy ekskluzywnego i wyszedł na przeciw oczekiwaniom. Projektowanie i szycie ubrań jest jednocześnie naszą wielką pasją. Naszym marzeniem jest, by projektowana przez nas odzież pojawiła się któregoś dnia na pokazach mody, także tych światowych.