Co nowego w ofercie marki Pit Bull?

W poszukiwaniu odzieży o wyrazistym wyglądzie i sportowym kroju, warto choć przez chwilę zatrzymać się przy kategorii tzw. odzieży ulicznej. Czołowym reprezentantem tej kategorii odzieży na polskim rynku odzieżowym jest marka Pit Bull. Odzież tej firmy szturmem podbija serca osób, którym zależy na wygodzie, trwałości i efektownym wyglądzie odzieży, z której korzystają podczas sportowych treningów i po którą mogą sięgnąć realizując swoje codzienne aktywności. Odwiedzając internetowy sklep z odzieżą uliczną Pit Bull zapoznasz się z aktualną ofertą tej marki. A co nowego znajdziemy w jej ofercie?

Odzież sportowa

[caption id="attachment_5752" align="alignleft" width="300"] Koszulka Pit Bull, źródło: Mantykora.com[/caption]

To ten rodzaj odzieży, który przyniósł chyba największa sławę i przyczynił się do tak dużej rozpoznawalności marki Pit Bull na polskim rynku odzieży sportowej i tzw. odzieży ulicznej. Oryginalne rashguardy, czyli koszulki dedykowane miłośnikom mieszanych sztuk walki, sygnowane znaczkiem marki Pit Bull, są dziś nieodłącznym elementem polskiej sceny MMA. Z chęcią sięgają po nie zarówno zawodowcy, jak i amatorzy sportów walki i sportów siłowych, a coraz częściej również osoby uprawiające inne dyscypliny sportu, w tym biegacze. Odwiedzając sklep z odzieżą uliczną Pit Bull, prócz wspomnianych rashguardów, znajdziemy tam także całe mnóstwo oryginalnych spodenek i legginsów sportowych, a także kimona, z których korzystają miłośnicy judo i karate.

Odzież uliczna

W tym przypadku, w sklepach z odzieżą uliczną Pit Bull natkniemy się na bogaty wybór klasycznych t-shirtów i innych typów koszulek z krótkim bądź długim rękawem, a także na wiele wersji bluz z niezwykle charakterystycznymi, niekiedy zajmującymi całą powierzchnię pleców, wyjątkowo mrocznymi i brutalnymi nadrukami. W związku z charakterystyką tego typu nadruków, po bluzy Pit Bull bardzo chętnie sięgają osoby w jakiś sposób związane ze środowiskiem kibiców piłkarskich, a także te osoby, które chcą i chętnie wyróżniają się z tłumu. Jeśli zapoznamy się z ofertą przygotowaną przez dobrze zaopatrzony sklep z odzieżą uliczną Pit Bull, powinniśmy trafić również na kurtki, spodnie i spodenki tej marki, a także na różnego rodzaju odzieżowe dodatki takie jak plecaki, czapki, torby na ramię czy saszetki na pas.