Życie o aktywnym charakterze przynosi wiele, niezwykłych przeżyć, pozwala na dostarczanie dużej ilości adrenaliny, jak i jest sposobnością do nawiązywania nowych znajomości. Miejsca takie jak sklepy sportowe Odlo, czy miejsca, gdzie w mieście można spędzić czas na sportowo gromadzą ludzi o podobnych zainteresowaniach i hobby. Metki z Under Armour czy innych, znanych w tym środowisku producentów pozwalają na wymianę poglądów.

Opinie dotyczące akcesoriów i odzieży przeznaczonej dla osób prowadzących aktywny tryb życia są niezwykle istotne, jako że lepszej jakości artykuły nie są małą inwestycją. Firmy takie jak Berghaus poświęcają mnóstwo czasu nie tyle na projektowanie wyglądu ale właściwości poszczególnych materiałów, łączeń, szyć czy rozwiązań. Powoduje to, że w przeciwieństwie do podróbek produkty Under Armour z racji swoich właściwości są o wiele droższe.

Dla wielu fanów, szczególnie zimowych sportów jednym z ulubionych producentów od lat pozostaje Odlo. Sklep sportowy, w którym brakuje produktów tej firmy jest skazany na brak zainteresowania z ich strony. Przede wszystkim marka Berghaus oferują swoim klientom szeroki wybór pomiędzy bardzo wieloma klasami swoich produktów.