Icebreaker
icebreaker

Icebreaker jest marką pochodzącą z Nowej Zelandii, która została założona w 1994 roku. Firma ta, wprowadziła jako pierwsza na rynek, bieliznę termoaktywną wykonaną w całości z wełny merino, która pochodzi od owiec górskich Merynos. Naturalne włókna są najbardziej przyjazne dla skóry człowieka, a możliwość, że możemy się przyodziać w ubrania z nich wykonane, będzie dla nas zbawienna.

Icebreaker - merino-sklep.pl - posiada w swojej ofercie produkty wysokiej klasy oraz dba o każdy szczegół. Wszystko po to, abyśmy czuli się komfortowo. Oprócz bielizny znajdziemy w ofercie kurtki, płaszcze zimowe, spodnie, getry, koszulki, topy, sukienki, kamizelki, bluzy, swetry czapki, rękawiczki, szaliki. Jednym słowem każdy znajdzie ubranie odpowiednie dla siebie oraz spełniające wszelkie wymagania.

Wybierając produkty firmy Icebreaker, będziemy mieć pewność, że ubieramy się odpowiednio do temperatury. Cechą charakterystyczną tej odzieży jest to, że jest oddychająca i odprowadza wilgoć. Zatem jeżeli lubimy uprawiać różnego rodzaju sporty (od biegania po wspinaczki górskie), czy też cenimy sobie komfort na co dzień, nie zawiedziemy się, ubierając odzież Icebreaker. Każdy nasz ruch nie będzie ograniczony i będziemy mogli skupić się na wykonywaniu danych czynności i nie myśleć o tym, że coś nas uwiera.