Do czego służą biustonosze?

push-upKobieta, chociaż feministki chciałyby temu ochoczo zaprzeczyć, opierają swą wartość głównie na wyglądzie. Właśnie w tym celu stosują najrozmaitsze kosmetyki oraz wszelkiego rodzaju błyskotki, które mają za zadanie przyciągnąć uwagę płeć przeciwną. Jednym z głównych atrybutów, które służą w tym celu, są, nie bójmy się użyć tego słowa, piersi.

Ich posiadanie to na wzbudzenie okrzyków zachwyty wśród mężczyzn, a także okrzyków zazdrości wśród potencjalnych rywalek o względy. Co jednak zrobić, gdy biust nie zawsze jest atutem, a wręcz wadą, która może przesądzić o niższym statusie społecznym? Osiągnięcia współczesnej technologii pozwalają na wykonanie operacji. Nie należy jednak w tym celu posuwać się do tak drastycznych środków.

Wystarczy kupić biustonosz push-up. To idealny sposób nie tyla na oszukanie natury, co podniesienie na widok publiczny najbardziej kobiecych walorów. Dzięki odpowiedniemu biustonoszowi, biust kobiety będzie wydawał się większy i znacznie przyjemniejszy dla oka. Jest to też gwarancja zdrowia i bezpieczeństwa.