Hobby połączone z zarobkowaniem

Dziś kiedy przypominam sobie tamte czasy, kiedy to obie z mamą spędzałyśmy sporo czasu przy maszynie do szycia, to aż łezka kręci mi się w oku. Wyglądało to właściwie tak, że mama próbowała coś uszyć, a ja głównie zajmowałam się przeszkadzaniem jej. Pamiętam nasze wspólne zakupy do sklepów z tkaninami. Mama zawsze sugerowała się tym, co ja powiem. Bardzo dokładnie pamiętam ten dzień kiedy zafascynowałyśmy się pewnym słonecznym, lekko błyszczącym, satynowym materiałem. Był cudowny. Nigdy wcześniej nie widziałyśmy czegoś podobnego. W ten sposób powstały jedne z pierwszych, zaprojektowanych przez mamę spódniczek dla dzieci. Wszystkie sprzedałam na bazarze w jeden dzień. Rozeszły się jak świeże bułeczki. Hitem były też projektowane przez mamę spódnicospodnie dla dziewczynek i kobiet. W ten sposób dorabiałyśmy wówczas do rodzinnego budżetu i spędzałyśmy ze sobą niezapomniane chwile w sposób niezwykle kreatywny. Mama nie lubiła się zajmować sprzedażą, za to mnie w ogóle to nie przeszkadzało. Po dziś dzień bardzo lubię bezpośrednią sprzedaż i kontakty z ludźmi z tym związane.

Pierwsze kroki

W tamtych to właśnie czasach powstała pierwsza uszyta przeze mnie niemowlęca sukienka. Sporo wspomagałam się co prawda przy tym gotowymi projektami, ale jednocześnie byłam z siebie dumna. Pamiętam też dokładnie surowy osąd mamy, która bezproblemowo wskazała mi wszystkie niedoskonałości mojego pierwszego produktu. Pomimo tego, sukienkę sprzedałam już następnego dnia.

Business – pasja

Szycie ubrań to dziś dla mnie business, dzięki któremu utrzymuję moją rodzinę. Tak jak kiedyś moja mama, specjalizuję się w szyciu spódnic i sukienek damskich oraz dziewczęcych. Prowadzimy ten business razem z moimi dwiema córkami.  Codziennie pracujemy nad nowymi projektami i poszukujemy oryginalnych i inspirujących materiałów na rynkach krajowych i zagranicznych. Nasze produkty obecnie sprzedajemy głównie poprzez sklep internetowy, ale myślimy o zainwestowaniu z czasem w nasz pierwszy sklep stacjonarny. Tym, co szczególnie charakteryzuje naszą firmę jest także szycie ubrań na miarę, zgodnie z dokładnymi wytycznymi klienta. Do każdego zamówienia podchodzimy w sposób indywidualny, bierzemy pod uwagę wszystkie wymagania klienta i dokładamy wszelkich starań, by nasz produkt pełnił standardy ekskluzywnego i wyszedł na przeciw oczekiwaniom. Projektowanie i szycie ubrań jest jednocześnie naszą wielką pasją. Naszym marzeniem jest, by projektowana przez nas odzież pojawiła się któregoś dnia na pokazach mody, także tych światowych.

Dodaj nowy komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*